Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
  1. Úvod
  2. Naše vize

Vize Zdravého trička

Zlepšení kvality odívání, života a životního prostředí. 

Zdravé tričko je odezvou na laciné a často nekvalitní trendové oblečení z běžné bavlny produkované na základě nejnižších možných nákladů, bez ohledu na životní podmínky pracovníků a životní prostředí.
Je odezvou na neustále se měnící trendy, které nás nutí k obměně šatníku několikrát do roka, a tím zvyšují naší spotřebu.

Věříme, že s každým prodaným kusem oblečení, které je v souladu s nejnáročnějšími sociálními, etickými a ekologickými standardy, se nám daří naplňovat naší vizi. 

Společně měníme svět

Věříme, že jste to právě Vy, naši potenciální zákazníci, kteří mají tu moc něco změnit. Máte možnost volby mezi certifikovanou biobavlnou a konvenčně pěstovanou bavlnou, v jejíž ceně není zahrnuta daň za devastaci životního prostředí a lidských životů. 
Volba Zdravého trička není jen investice do lepšího oblečení. Je zároveň investicí do ochrany vod, čistšího vzduchu, lepší půdy a životních podmínek pracovníků včetně jejich rodin.

Odpovědně od semínka, až po balení

U našich produktů si můžete být jistí, že nebyly použity žádné chemikálie od semínka, přes ošetřování při pěstování, sklízení, zpracování, závěrečné úpravy až po finální produkt. 
Jak naše produkty balíme? Ekologicky - všechny komponenty balení se skládají z recyklovaného nebo přírodního materiálu a jsou snadno rozložitelné a recyklovatelné.

Neustálý pokrok

Děláme vše proto, abyste si naše produkty zamilovali, a aby značka Zdravé tričko byla Vaší jistotou při volbě organického oblečení z nejčistější biobavlny.
Veliký podíl na zlepšování našich produktů a služeb mají naši zákazníci, jejichž požadavkům a potřebám se snažíme maximálně naslouchat.

Náš úspěch

Spokojený zákazník, který se k nám vrací a doporučuje nás svým přátelům, je pro nás největší odměna a důkaz toho, že to, co děláme, dává smysl.

Přidaná hodnota Zdravého trička

Oblečení, které je precizně ušité, má nadčasový střih, je vyrobený z nejčistější biobavlny a bude Vám dlouho sloužit. 
Oblečení, po kterém sáhnete vždy s jistotou, že se v něm budete cítit skvěle.
Oblečení, při jehož výrobě netrpěli lidé ani příroda.
Oblečení, které je “fér”.
To je Zdravé tričko.Naše vize - Jirka a Ondra - Zdravé tričko.

Zadejte e-mail a získejte slevu 10% na první objednávku.
Copyright © 2019 Zdravetricko.cz. Web design by Martin Urban. Graphic by Áňa design.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz