Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA
  1. Úvod
  2. Naše vize

Vize Zdravého tričkaVize Zdravého trička

Zlepšit kvalitu odívání, života a životního prostředí. 

Zdravé tričko je odezvou na laciné a často nekvalitní trendové oblečení z běžné bavlny produkované na základě nejnižších možných nákladů, bez ohledu na životní podmínky pracovníků a životní prostředí.
Je odezvou na neustále se měnící trendy, které nás nutí k obměně šatníku několikrát do roka, a tím zvyšují naší spotřebu.

Věříme, že s každým prodaným kusem oblečení, které je v souladu s nejnáročnějšími sociálními, etickými a ekologickými standardy, se nám daří naplňovat naší vizi. 

Společně měníme svět

Věříme, že jste to právě Vy, naši potenciální zákazníci, kteří mají tu moc něco změnit. Máte možnost volby mezi certifikovanou biobavlnou a konvenčně pěstovanou bavlnou, v jejíž ceně není zahrnuta daň za devastaci životního prostředí a lidských životů. 
Volba Zdravého trička není jen investice do lepšího oblečení. Je zároveň investicí do ochrany vod, čistšího vzduchu, lepší půdy a životních podmínek pracovníků včetně jejich rodin.

Odpovědně od semínka, až po balení

U našich produktů si můžete být jistí, že nebyly použity žádné chemikálie od semínka, přes ošetřování při pěstování, sklízení, zpracování, závěrečné úpravy až po finální produkt. 
Jak naše produkty balíme? Ekologicky - všechny komponenty balení se skládají z recyklovaného nebo přírodního materiálu a jsou snadno rozložitelné a recyklovatelné.

Neustálý pokrok

Děláme vše proto, abyste si naše produkty zamilovali, a aby značka Zdravé tričko byla Vaší jistotou při volbě organického oblečení z nejčistější biobavlny.
Veliký podíl na zlepšování našich produktů a služeb mají naši zákazníci, jejichž požadavkům a potřebám se snažíme maximálně naslouchat.

Náš úspěch

Spokojený zákazník, který se k nám vrací a doporučuje nás svým přátelům, je pro nás největší odměna a důkaz toho, že to, co děláme, dává smysl.

Přidaná hodnota Zdravého trička

Oblečení, které je precizně ušité, má nadčasový střih, je vyrobený z nejčistější biobavlny a bude Vám dlouho sloužit. 
Oblečení, po kterém sáhnete vždy s jistotou, že se v něm budete cítit skvěle.
Oblečení, při jehož výrobě netrpěli lidé ani příroda.
Oblečení, které je “fér”.
To je Zdravé tričko.Naše vize - Jirka a Ondra - Zdravé tričko.

Novinky z našeho blogu

Srovnání certifikované biobavlny a běžné bavlny. Která je lepší?
09.01.2020
Srovnání certifikované biobavlny a běžné bavlny. Která je lepší?
Bio bavlna vs. běžná bavlna - jaké jsou rozdíly a která z nich je lepší? V článku, kde jsme je podrobili srovnání, naleznete odpovědi na otázky. číst celé
7 důvodů, proč si Zdravé tričko zamilujete
22.11.2019
7 důvodů, proč si Zdravé tričko zamilujete
Obchodů, které prodávají trička rozhodně není nedostatek. Ve Zdravém tričku ale věříme, že prvotřídní kvalita a odpovědnost mohou jít ruku v ruce. Prv... číst celé
Proč nosit trička z biobavlny?
18.11.2019
Proč nosit trička z biobavlny?
Má smysl pořídit si oblečení z organické bavlny? Je nějaký zásadní rozdíl mezi organickou bavlnou a běžnou bavlnou? Má pěstování a produkty z biobavln... číst celé
Jak zvolit správnou velikost trička?
21.09.2019
Jak zvolit správnou velikost trička?
Správná velikost je základním kamenem dobrého stylu. Často však uvažujeme o správně padnoucím oblečení především pokud jde o oděvy, jako je oblek nebo... číst celé
Zadejte e-mail a získejte 10% slevu na první objednávku.
Copyright © 2019 Zdravetricko.cz. Web design by Martin Urban. Graphic by Áňa design.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz